Tramvaj opening hours
08:00 - 23:00
Rating:
Type of food:
Delivery time:
3.22 / 5 (105)
Jedi z žara
1 h - 1 h 30 min
Delivery area:
Ljubljana
Minimal order:
5€
Tramvaj Jedi z žara
Pri naročilih pred 16h, juha gratis
Dodaj na naročilo 4.00 €
Pleskavica 200g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf)
Dodaj na naročilo 5.00 €
Pleskavica 300g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.00 €
Leskovačka pleskavica 150g
(lepinja, čebula in pikantna paprika, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.50 €
Špikana pleskavica 350g
(lepinja, sir, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.50 €
Špikana pleskavica 200g
(lepinja, sir, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.50 €
Polnjena pleskavica 350g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 3.00 €
Čevapčiči 5kom 150g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 6.00 €
Čevapčiči 10kom 300g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.00 €
Tramvaj špikani čevapčiči 5kom 200g
(lepinja, sir, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.00 €
Polnjeni rolani čevapi s slanino 250g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.00 €
Bela vešalica 150g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 6.00 €
Dimljena vešalica 200g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 6.00 €
Polnjena bela vešalica 200g
(lepinja, sir, slanina, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.00 €
Piščančji zrezek na žaru 150g
(lepinja, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.00 €
Polnjen piščančji zrezek na žaru 200g
(lepinja, sir, priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.00 €
Piščančja bedra 160g
(lepinja,priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 5.00 €
Roštiljska klobasa pikantna 200g
(lepinja,priloga ajvar čebula zenf )
Dodaj na naročilo 4.00 €
Puranji zrezak 0,150g
(lepinji,prilog, ajvar,čebula,zenf )
Polnjeni puranji zrezak 200g
(lepinja,sir,priloga, ajvar,čebula,zenf )
1 Zvezdica / 35
2 Zvezdica / 8
3 Zvezdica / 5
4 Zvezdica / 13
5 Zvezdica / 44
3.22/5
Average is calculated from 105 votes.
To comment on a restaurant, you have to successfully place an order to them first.

Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Gašper (3 years ago) 6 Se strinjam Ne strinjam se
Poleg tega, da sem čakal 2 uri in seveda dobil mrzlo hrano še nikakršn odnos dostavljalca. Medtem, ko je pozna dostava in mrzla hrana bolj izjema kot pravilo, se dostavljalec žal čisto vedno neprimerno obnaša. Kmalu vas bo to stalo strank, še posebno tistih, ki naročajo dostavo, ker je dostavljalec konec koncev edini stik s stranko. Mene že vem, da ste kot stranko izgubili. Niste edini, ki dostavljajo jedi z žara.


Andraz (2 years ago) 4 Se strinjam Ne strinjam se
Hitra dostava, prijazen prodajalec, hrana se vroca in okusna. Le tako naprej! Andraz
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Sanja (3 years ago) 3 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 1
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Janez (1 year ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Hrana ponovno vrhunska, dostava zelo hitra navkljub uri kosila, dostavljalec kulturen, ustrežljiv in prijazen. Ponovno petkica z lahhkoto.
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Roman (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Nobene zvezdice ! Naročiš ocvrti sir ga prerežeš in vidiš ,da sira ni nikjer in je samo ocvrta lupina... če kdo ne verjame mu lahko pošljem sliko ..poslal sem jo tudi njim pa ni bilo nobenega odgovora...


Aleš (2 years ago) 2 Se strinjam Ne strinjam se
Zakaj ste odprti, če kuhinja ne deluje.... wtf
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Ivan (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 1
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Vid (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 5
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Jernej (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Nedelja zvecer, ze dve uri pa se vedno nic.
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Jernej (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 1
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

stanimir (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 5
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Jure (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 1
Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica Zvezdica

Gregor (2 years ago) 0 Se strinjam Ne strinjam se
Ocena 5
Payment method:

Minimal order: 5 €
Restaurant location: Trg mladinskih delovnih brigad 10, 1000 Ljubljana
Contact: Data is visible only to registered users
Pon:
08:00 - 23:00
Tor:
08:00 - 23:00
Sre:
08:00 - 23:00
Čet:
08:00 - 23:00
Pet:
08:00 - 23:00
Sob:
09:00 - 23:00
Ned:
08:00 - 23:00
Pra:
08:00 - 23:00
Description
Blizu centra mesta Ljubljane se nahaja čisto pravi TRAMVAJ, kjer ne samo da se lahko slikate s to zgodovinsko znamenitostjo, prav tako lahko Okusite pravi LESKOVAČKI Žar / Roštilj. Presenečeni boste nad izbiro in okusom naših MESNIH specialitet. Tramvaj slovi po dostavi specialitet z žara po Ljubljani.
Uporaba piškotkov
ehrana.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih.